Technolog CNC obráběcích strojů

Náplň práce: Příprava technologie výroby, tvorba CNC programů pro nové produkty, kontrola a optimalizace stávajících CNC programů, tvorba cenových kalkulací pro vyráběné díly a k poptávaným produktům, spolupráce při plánování výroby, návrh technologie a odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy / případně zaškolení pro: instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů.

Požadujeme: Znalost programování řídicích systémů Fanuc-nutná (popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou), znalost problematiky obrábění na CNC soustruzích nebo obráběcích centrech, znalosti v oblasti řezných nástrojů, min SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření, praxe v oboru CNC obráběcích strojů nutná. ŘP sk. B, aktivní řidič. Požadujeme flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, firemní akce. Odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje.

Místo práce: Práce v příjemném prostředí naší firmy v Kuřimi. V případě potřeby pracovní cesty po České i Slovenské republice.

Nástup možný ihned.

Životopisy, popř. reakce na nabízené pracovní pozice zasílejte prosím na e-mail: personalni@tecnotrade.cz

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., IČO: 26964937, jakožto správce osobních údajů, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.