Projekt manager - koordinátor projektů

Náplň práce: Plánování etap prací jednotlivých oddělení, tvorba harmonogramů realizace s ohledem na požadovaný termín dodání. Komunikace s pracovníky jednotlivých oddělení, kteří na projektu spolupracují, a koordinace jejich prací. Zajišťování komunikace mezi naší společností a koncovým zákazníkem, případně subdodavatelskými firmami. Tvorba reportů o aktuální fázi realizace. Evidence úkolů, archivace průběhu realizace projektu.

Požadujeme: Po zaučení se a zorientování v procesech v naší společnosti schopnost samostatného jednání při řízení projektu tak, aby bylo dosaženo včasného a úspěšného splnění úkolu. Alespoň obecný přehled o problematice strojírenského průmyslu, jakákoliv praxe v obdobném oboru vítána. Alespoň SŠ, nejlépe technického směru. AJ (příp. NJ) na komunikativní úrovni, znalost práce s kancelářskými PC programy (MS Office), ŘP sk. B. Spolehlivost, důslednost, zodpovědnost za svěřený úkol. Schopnost poradit si v obtížných situacích a umět nalézt řešení. Reprezentativní vystupování, schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, nadstandardní platové ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, flexibilní pracovní dobu, stravenky.

Místo výkonu zaměstnání: Kuřim

Nástup možný ihned.

 

Konstruktér strojních zařízení

Náplň práce: Kompletní technické návrhy konstrukčních řešení strojních uzlů, zejm. upínačů obrobků, průmyslových manipulátorů, dopravníků, příslušenství průmyslových robotů, ochranných prvků, či různých doplňkových zařízení obráběcích strojů. Zpracování technické dokumentace těchto uzlů ve formě 3D sestavy, výrobních výkresů, výkresů sestav a podsestav, a kusovníků. Komunikace s ostatními odděleními společnosti i s koncovým zákazníkem za účelem průběžných konzultací technického řešení v průběhu jeho konstrukčního zpracování. Konzultace technických otázek s výrobou a montáží. Technická podpora ostatních oddělení společnosti.

Požadujeme: Schopnost samostatného řešení konstrukčních úkolů - alespoň minimální praxe vítána, kreativita při řešení úkolů, alespoň obecná znalost problematiky CNC obráběcích strojů, praxe v oboru výhodou, SŠ nebo VŠ technického směru, znalost práce v některém 3D konstrukčním programu, spolehlivost, důslednost, zodpovědnost za svěřený úkol, přátelské vystupování, schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, nadstandardní platové ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, flexibilní pracovní dobu, stravenky.

Místo výkonu zaměstnání: Kuřim

Nástup možný ihned.

 

Servisní technik CNC obráběcích strojů

Náplň práce: Instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů, případně odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy/možno profil technolog, elektromechanik, nebo mechanik, dle praxe.

Požadujeme: Min. SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření, praxe v oboru CNC obráběcích strojů nutná – s opravami, nebo obsluhou CNC obr. strojů, znalost řídícího systému FANUC, popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou, ŘP sk. B, aktivní řidič, flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební vozidlo, služební telefon, firemní akce. Odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje.

V současnosti hledáme servisní techniky v České i Slovenské republice. Pokud Vám je tato práce blízká, rádi Vás přivítáme na osobním setkání.

Nástup možný ihned.

 

Servisní technik / programátor - automatizace, robotizace

Náplň práce: Servis a instalace robotických zařízení, výjezdy k zákazníkům (ČR a Slovensko), tvorba / úprava programů robota dle specifikace zákazníka, komunikace s konstruktéry, dodavateli a zákazníky.

Požadujeme: Min. SŠ vzdělání nebo výuční list (elektrotechnika, elektronika, automatizace, robotizace, strojírenství), dobrá orientace v současných technologiích (zejména automatizace výrobních linek), technické, logické a inovativní myšlení, samostatnost, pozitivní přístup, smysl pro přesnost a zodpovědnost, uživatelská znalost PC, ŘP sk. B, aktivní řidič, flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem zkušenosti se SW a HW Fanuc, automatizací a praxe v oboru výhodou.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební vozidlo, služební telefon, firemní akce. Odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje.

Nástup možný ihned.

 

Technolog CNC obráběcích strojů

Náplň práce: Příprava technologie výroby, tvorba CNC programů pro nové produkty, kontrola a optimalizace stávajících CNC programů, tvorba cenových kalkulací pro vyráběné díly a k poptávaným produktům, spolupráce při plánování výroby, návrh technologie a odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy / případně zaškolení pro: instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů.

Požadujeme: Znalost programování řídicích systémů Fanuc-nutná (popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou), znalost problematiky obrábění na CNC soustruzích nebo obráběcích centrech, znalosti v oblasti řezných nástrojů, min SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření, praxe v oboru CNC obráběcích strojů nutná. ŘP sk. B, aktivní řidič. Požadujeme flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, firemní akce. Odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje.

Místo práce: Práce v příjemném prostředí naší firmy v Kuřimi. V případě potřeby pracovní cesty po České i Slovenské republice.

Nástup možný ihned.

 

Životopisy, popř. reakce na nabízené pracovní pozice zasílejte prosím na e-mail: personalni@tecnotrade.cz

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., IČO: 26964937, jakožto správce osobních údajů, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.