Obchodní zástupce pro prodej CNC obráběcích strojů pro oblast Severozápadních Čech

Náplň práce: Prodej CNC obráběcích strojů, komunikace se stávajícími zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Vedení obchodní agendy a práce s firemním informačním systémem.

Požadujeme: Vyučení ve strojírenském oboru nebo SŠ/VŠ vzdělání. Praxe na pozici obchodního zástupce a povědomí o obrábění vítána. Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a ochota cestovat. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební vozidlo, služební telefon, firemní akce. Odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje.

V současnosti hledáme obchodního zástupce v Severozápadních Čechách.

Nástup možný ihned.

Váš životopis prosím zasílejte na e-mail: personalni@tecnotrade.cz

Servisní technik CNC obráběcích strojů

Náplň práce: Instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů, případně odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy/možno profil technolog, elektromechanik, nebo mechanik, dle praxe.

Požadujeme:Min. SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření, praxe v oboru CNC obráběcích strojů nutná – s opravami, nebo obsluhou CNC obr. strojů, znalost řídícího systému FANUC, popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou, ŘP sk. B, aktivní řidič, flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem.

V současnosti hledáme servisní techniky v  Severních a Severozápadních Čechách.