Sídlo společnosti TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.

Sídlo Tecnotrade

Blanenská 1965

664 34 Kuřim

IČO : 26964937

GPS: 49°18'34.59"N, 16°32'16.48"E

 

HOT LINE: +420 541 421 606

 

Telefon: +420 541 263 636

Fax: +420 541 263 637

E-mail: info@tecnotrade.cz, servis@tecnotrade.cz, prodej@tecnotrade.cz, marketing@tecnotrade.cz

 

Mobilní telefony: +420 777 633 700, +420 777 633 701, +420 777 633 702, +420 777 633 753

 

Servis: Servisní požadavky, poptávky a objednávky na náhradní díly.

E-mail: servis@tecnotrade.cz

Telefon: +420 541 263 636, +420 541 421 580

Mobilní telefon: +420 739 631 411

 

Sídlo společnosti TECNOTRADE SK

TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., organizačná zložka

Mamateyova 12

851 04 00 Bratislava

IČO : 45842515 IČ DPH : SK4020293651

 

Region Jižní Čechy:

Jaromír Vachta

tel.: +420 775 600 739

email: vachta@tecnotrade.cz

 

Region Jihovýchodní Čechy + Jihozápad Moravy:

Michal Řehoř

tel.: +420739 573 349

email: rehor@tecnotrade.cz

 

Severozápadní Čechy:

Jan Judytka

tel.: +420 733 710 375

email: judytka@tecnotrade.cz

 

Západní Čechy:

Jiří Svozilek

tel.: +420 775 633 973

email: svozilek@tecnotrade.cz

Východní Čechy a Vysočina:

Richard Pokorný

tel.: +420 775 633 976

email: pokorny@tecnotrade.cz

 

Jižní Morava:

Ing. Martin Sláma

tel.: +420 734 316 209

email: slama@tecnotrade.cz

 

Severní Morava:

Martin Cesnek

tel.: +420 736 487 995

email: cesnek@tecnotrade.cz

 

Severní Čechy:

Ing. Jana Blínová

tel.: +420 733 737 212

email: blinova@tecnotrade.cz

 

Těšíme se na budoucí spolupráci !


Západné Slovensko:

Bc. Peter Kosík

tel.: +421 907 746 619

email: kosik@tecnotrade.sk

 

Stredné Slovensko:

Luboslav Mikulka

tel.: +421 917 965 495

email: mikulka@tecnotrade.sk

Východné Slovensko:

Ing. Marián Pištej

tel.: +421 907 338 366

email: pistej@tecnotrade.sk

Tešíme sa na budúcu spoluprácu !