Rádi bychom mezi sebe přijali nové kolegy a kolegyně na pozice programátora PLC a robotů, technologa CNC obrábění, elektrokonstruktéra/elektroprojektanta a další.

 

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na veletrhu MSV Brno 2022.

 

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás touto cestou srdečně pozvat k návštěvě stánků společnosti DN Solutions v rámci veletrhu AMB Stuttgart (13.9.-17.9.2022) a IMTS Chicago 2022 (12.9.- 17.9.2022)

 

Servisní technik, školitel pro řídicí systém Heidenhain i TNC 530-640

 

Vážení obchodní přátelé, chtěli bychom Vás informovat, že v minulém týdnu došlo na veletrhu v Soulu a následně při Dnech otevřených dveří v závodech v Changwonu k prezentaci a odhalení nové značky a nového jména společnosti vyrábějící naše stroje. Výroba, vývoj a technologie vše zůstává na stejném místě pod stejnou střechou, změnilo se pouze značka a jméno DN Solutions. Více informací najdete pod tímto odkazem v tiskové  zprávě: DN SOLUTIONS  zpráva.

 

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás touto cestou srdečně pozvat k návštěvě naší akce Dny otevřených dveří OPEN HOUSE TECNOTRADE 2022, která se uskuteční ve dnech 12. - 13.5.2022 v sídle naší firmy v Kuřimi.

 

Vertikální 5-ti osé obráběcí centrum DVF 8000T, s otočným a sklopným stolem Ø800 mm a řídicím systémem Heidenhain TNC640, upínáním HSK-T63, otáčky vřetena 18.000 ot./min., zásobníkem nástrojů s 60 místy, obrobkovou a nástrojovou sondou a lineárními pravítky. Skladem na showroomu v Kuřimi, k dodání ihned.

 

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku v rámci MSV Brno 2021. Pokud máte zájem si prohlédnout široké portfolio strojů, mimochodem i DVF8000T, zastavte se na našem showroomu v Kuřimi.

 

Na našem showroomu v současné době uvidíte více než 20 strojů, zpracování technologií na klíč a přípravu robotické buňky. Přijeďte se k nám podívat, jsme Vám k dispozici pro prohlídku showroomu i zpracování nezávazné nabídky.

 

představujeme Vám speciální akci na prodej stroje DVF 5000. K dispozici s řídicím systémem Fanuc i Heidenhain. Speciální sleva platná do konce srpna 2021.

 

Vertikální obráběcí centrum DN Solutions, jehož konstrukce je optimalizovaná pro rychlé obrábění menších dílů pro automobilový nebo IT průmysl.

Více informací najdete:SVM 4100

 

Nově jsme do našeho portfolia zahrnuli i fiber laserové řezací stroje značky BODOR a stali se dealerem této značky v České a Slovenské republice.

Nabízíme laserové stroje na řezání plechů, trubek i kombinované pro plechy i trubky. Více na FIBER LASERY