Vážení obchodní přátelé,

pokud plánujete cestu na mezinárodní veletrh obráběcích strojů EMO Milano 2021, dovolujeme si Vás srdečně pozvat k návštěvě expozice naší partnerské firmy DOOSAN Machine Tools Europe GmbH.

Na stánku společnosti DOOSAN Machine Tools budou v průběhu veletrhu i zástupci firmy TECNOTRADE, kteří Vám budou k dispozici. Nabízíme Vám možnost domluvit si termín setkání dopředu podle účasti jednotlivých osob.

Mezinárodní veletrh obráběcích strojů  EMO MILANO 2021 se koná na výstavišti Fiera Milano ve dnech 4.- 9.10.2021

 

Na našem showroomu v současné době uvidíte více než 20 strojů, zpracování technologií na klíč a přípravu robotické buňky. Přijeďte se k nám podívat, jsme Vám k dispozici pro prohlídku showroomu i zpracování nezávazné nabídky.

 

představujeme Vám speciální akci na prodej stroje DVF 5000. K dispozici s řídicím systémem Fanuc i Heidenhain. Speciální sleva platná do konce srpna 2021.

 

Vertikální obráběcí centrum DOOSAN, jehož konstrukce je optimalizovaná pro rychlé obrábění menších dílů pro automobilový nebo IT průmysl.

Více informací najdete:DOOSAN SVM 4100

 

Nově jsme do našeho portfolia zahrnuli i fiber laserové řezací stroje značky BODOR a stali se dealerem této značky v České a Slovenské republice.

Nabízíme laserové stroje na řezání plechů, trubek i kombinované pro plechy i trubky. Více na FIBER LASERY

 

představujeme Vám nejnovější a největší LYNX DOOSAN LYNX 2600 Y/SY - kompaktní a vysoce produktivní horizontální CNC soustruh, sklíčidlo 10", max. průměr soustružení 380 mm a max. délka soustružení 610 mm, pojezdy os X / Y / Z: 250/105/ 680mm, max. otáčky vřetene: 3500 ot/min. na hlavním vřeteni, výkon motoru: 18,5 kW, počet nástrojů 12ks (opčně 16 nebo 24), 12 poháněných míst v nástrojové hlavě. Kontaktujte nás nebo klikněte na DOOSAN LYNX 2600 Y/SY.