3D tiskárny MASSIVIT pro velkoformátový tisk

Nabízíme speciální řešení velkoformátového 3D tisku (1450x1110x1800mm).

3D tiskárny MASSIVIT jsou založeny na dvou inovativních technologiích (Gel Dispenzing Printing a Cast In Motion), které výrazně zrychlují proces výroby a snižují náklady.

V rekordních časech tak zhotovíte funkční modely 1:1, nebo přímo vytisknete formu pro výrobu kompozitních dílů nebo thermoforming. 3D tiskárny Massivit jsou vybaveny dvěma tiskovými hlavami, pro tisk 2 modelů současně, tisk rozdílných materiálů (GDP), popř. rozpustného materiálu a materiálu pro výrobu forem (CIM).

S vrstvením 0,5 – 1,3 mm jste schopni dosáhnout až 30x nižších výrobních časů než u jiných aditivních technologií.

Pracujte rychleji, bez zbytečného odpadu a výrazně efektivněji s novými tiskárnami MASSIVIT.

3D tiskárny Massivit jsou vybaveny dvěma tiskovými hlavami, pro tisk 2 modelů současně, tisk rozdílných materiálů (GDP), popř. rozpustného materiálu a materiálu pro výrobu forem (CIM). S vrstvením 0,5 – 1,3 mm jste schopni dosáhnout až 30x nižších výrobních časů než u jiných aditivních technologií. Pracujte rychleji, bez zbytečného odpadu a výrazně efektivněji s novými tiskárnami MASSIVIT.

V případě zájmu o informativní cenovou nabídku nebo více informací jsme Vám k dispozici na e-mailu:   oburka@tecnotrade.cz, nebo telefonu + 420 775633972.