V listopadu 2023 bylo v sídle DN Solutions Europe v Dormagenu slavnostně otevřeno nové Technické centrum. Technické centrum má sloužit jako konzultační centrum pro zákazníky i dealery strojů DN Solutions. Součástí centra je také konstrukční centrum, centrum pro opravu vřeten a sklad náhradních dílů.

Na slavnostním zahájení společnost návštěvníkům předvedla živé ukázky dvanácti nových moderních CNC strojů.  Důraz byl kladen na pokročilá automatizační řešení, robotizaci, technologii digital twin, a další. Návštěvníci mohli sami vidět bezproblémovou integraci různých pokročilých řešení s kolaborativními roboty, portálovými zakladači, automatickou výměnou obrobků i nástrojů. 
DN Solutions také prezentovala průmyslově orientovaná obráběcí řešení - např. pro letecký a kosmický průmysl a elektromotory – ve spojení s upínacími řešeními a pokročilými technologiemi obrábění, jako je dynamické soustružení.

Technické centrum má dalekosáhlé, dlouhodobé cíle orientovat se na projekty na klíč, na komplexní řešení linek dle přání zákazníka. Pro dealery i uživatele strojů DN Solutions budou pravidelně pořádány technické semináře a školení.