Servis CNC obráběcích strojů

  • Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis, instalace nových CNC obráběcích strojů, robotických buněk, výrobních linek a technologických celků vytvořených na klíč dle přání zákazníků.
  • Poskytujeme pravidelné prohlídky a pravidelnou údržbu strojů - komplexní kontrola, údržba, výměna médií i opotřebitelných dílů. 
  • Nabízíme kontrolu a opravu vřeten, včetně generálních oprav, opravy kuličkových šroubů, vodících ploch i dalších komponentů stroje. Poškozená vřetena demontujeme přímo na místě, kde náš technik provede základní posouzení rozsahu oprav. Zajistíme podrobnou analýzu všech dílů, zpracování cenové nabídky a časového harmonogramu. Součástí opravy je i dynamické vyvažování a záběh vřetene, 3D měření a výstupní technická zpráva.
  • Zajišťujeme školení obsluhy a údržby CNC obráběcích strojů. Školení programování v rámci řídicích systémů - FANUC, SIEMENS, HEIDENHEIN. Školení používání opčního vybavení stroje - sondy, dopravníky, automatické výměny nástrojů atd. Máme certifikované školitele v rámci programů vzdělávání zaměstnanců POVEZ II.

Náhradní díly

  • Rychlá dodávka náhradní dílů - velké množství náhradních dílů skladem v DN Solutions GMBH v Německu, ostatní k dispozici na centrálních skladech v Jižní Koreji.

Poptáváte servisní zásah, náhradní díly nebo školení? Kontaktujte nás přes e-mail:  servis@tecnotrade.cz, tel. +420 541 263 636 nebo přes kontaktní formulář níže. 

Formulář servis a náhradní díly