TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je obchodní společností zabývající se prodejem CNC obráběcích strojů, jejich záručním i pozáručním servisem.

Od roku 2001 je autorizovaným zástupcem a distributorem CNC obráběcích strojů značky DN Solutions (dříve Doosan Machine Tools) v České a Slovenské republice. Za dobu své činnosti se firma propracovala mezi přední dodavatele obráběcích strojů a doposud dodala na český a slovenský trh přes 2700 strojů do 600 firem. Kromě značky DN Solutions nabízí TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE, pro doplnění sortimentu, také stroje jiných výrobců, eventuálně i stroje použité.

Společnost TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. je také dealerem průmyslových 3D tiskáren různých značek, kovových 3D tiskáren InssTek a fiber laserů.

Od ledna 2017 zastupuje na českém a slovenském trhu italskou společnost BTB Transfer, která nabízí modulární výstavbu transfer linek vhodných pro velkosériovou produkci.

Firma TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE má vlastní technologický a konstrukční tým. Vedle dodávek jednotlivých strojů se soustředí na dodávky konkrétních technologií, robotických pracovišť, výrobních linek, včetně speciálních upínacích a manipulačních zařízení a vybavení. Právě zajištění kompletního řešení na klíč se stává hlavní prioritou pro další rozvoj firmy.

Jsme certifikovaným integrátorem robotů FANUC.

 Informace o nás v Evropské databance