Zajímá Vás obor CNC obráběcích strojů? V současné době hledáme posilu na pozici:

Obchodní zástupce pro prodej CNC obráběcích strojů pro oblast jižní Moravy a jižní části Vysočiny

Náplň práce: Prodej CNC obráběcích strojů, budování dlouhodobých obchodně-partnerských vztahů, komunikace se stávajícími zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, strategický telemarketing, příprava podkladů pro tvorbu nabídek, vedení administrativy v rámci firemního CRM.

Požadujeme: Vyučení ve strojírenskému oboru - SŠ/VŠ, praxe na obchodní pozici výhodou, ale vhodné i pro absolventy, velmi dobré obchodní a komunikační dovednosti, příjemné vystupování a ochota cestovat, ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a technické myšlení. Schopnost týmové práce, dobré organizační schopnosti a odolnost vůči stresu.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s 20-ti letou tradicí, přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, služební auto pro soukromé účely, nadstandardní platové ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, flexibilní pracovní dobu.

Region: jižní Morava, jižní část Vysočiny pod dálnicí.

Přijeďte se k nám podívat, rádi Vás provedeme a představíme Vám naši firmu.

Pokud máte zájem o zajímavou a různorodou práci, neváhejte nás kontaktovat nebo nám Váš životopis na e-mail: personalni@tecnotrade.cz