Zajímá Vás obor CNC obráběcích strojů? V současné době hledáme nové kolegy / kolegyně na tyto pozice:

Servisní technik CNC obráběcích strojů v západních, středních a severních Čechách

Náplň práce: Instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů, případně odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy.

Požadujeme: Min. SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření, praxe v obsluze a servisu CNC obráběcích strojů, znalost řídícího systému FANUC, popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou, znalost elektro a vyhlášky 50/78 Sb. - výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a SR, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování a odolnost vůči stresu.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, nadstandardní platové ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, flexibilní pracovní dobu.

Nástup možný ihned.

Servisní technik/programátor pro robotizaci a automatizaci

Náplň práce: : servis a instalace robotických zařízení, výjezdy k zákazníkům (ČR, Slovensko), tvorba/ úprava programů robota dle specifikace zákazníka, komunikace s konstruktéry, dodavateli, zákazníky.

Požadujeme: SŠ (elektrotechnika, elektronika, automatizace, robotizace), dobrá orientace v současných technologiích (zejména automatizace výrobních linek), technické, logické a inovativní myšlení, samostatnost, pozitivní přístup, smysl pro přesnost a zodpovědnost, uživatelská znalost PC, angličtina slovem i písmem, ŘP skupiny B, zkušenosti se SW a HW FANUC, automatizací a praxe v oboru výhodou, znalost elektro a vyhlášky 50/78 Sb. - výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a SR, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování a odolnost vůči stresu.

Nabízíme: zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu, přátelský a vstřícný kolektiv, služební vozidlo, služební telefon a tablet, firemní akce, odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje.

Výkon práce je celá Česká i Slovenská republika

Přijeďte se k nám podívat, rádi Vás provedeme a představíme Vám naši firmu.

Pokud máte zájem o zajímavou a různorodou práci, neváhejte nás kontaktovat nebo nám Váš životopis na e-mail: personalni@tecnotrade.cz