Zajímá Vás obor CNC obráběcích strojů? V současné době hledáme nové kolegy / kolegyně na tyto pozice:

Servisní technik CNC obráběcích strojů

Náplň práce: Instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů, případně odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy.

Požadujeme: Min. SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření, praxe v obsluze a servisu CNC obráběcích strojů, znalost řídícího systému FANUC, popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou, znalost elektro a vyhlášky 50/78 Sb. - výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a SR, zodpovědnost, samostatnost, příjemné vystupování a odolnost vůči stresu.

Nabízíme: Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Přátelský a vstřícný kolektiv, služební telefon, nadstandardní platové ohodnocení závislé na pracovních výsledcích, flexibilní pracovní dobu.

V současnosti hledáme zkušené servisní techniky ve středních, jižních nebo západních Čechách.

Nástup možný ihned.

Obchodní manager pro prodej CNC obráběcích strojů s NJ

Náplň práce: Obchodní činnost vedoucí k prodeji CNC obráběcích strojů v rámci svěřeného portfolia, budování dlouhodobých obchodně partnerských vztahů, vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikace se zákazníky v německém jazyce, sledování příležitostí na trhu a monitoring konkurence, analýza prodejních dat a reporting, strategický telemarketing, příprava podkladů pro tvorbu nabídek, vedení administrativy v rámci firemního CRM

Nabízíme: zázemí ve stabilní české společnosti s 20 letou tradicí, možnost kariérního růstu, HPP, 3 měsíční zkušební doba, flexibilní pracovní dobu, služební auto pro soukromé účely, mobilní telefon a notebook, firemní benefity, odpovídající platové ohodnocení.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství výhodou), praxe na obchodní pozici výhodou, dobré obchodní a komunikační dovednosti, aktivní znalost německého jazyka podmínkou, angličtina výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word), samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a technické myšlení, schopnost týmové práce, dobré organizační schopnosti a odolnost vůči stresu.

Výkon práce je celá Česká i Slovenská republika

Přijeďte se k nám podívat, rádi Vás provedeme a představíme Vám naši firmu.

Pokud máte zájem o zajímavou a různorodou práci, neváhejte nás kontaktovat nebo nám Váš životopis na e-mail:personalni@tecnotrade.cz