Je Vám blízká technika a chcete se realizovat v oboru? Jsme malý tým, kde opravdu záleží na každém, proto hledáme šikovnou posilu pro naše oddělení robotizace a průmyslové automatizace.

Programátor PLC / robotů

Náplň práce:

  • programování PLC, tvorba programu pro PLC
  • projektování elektrické části zařízení, zpracování elektro-dokumentace
  • programování robotů
  • integrace moderních technologií (manipulátory, automatická identifikace, strojové vidění, podavače, měřící systémy,…)
  • zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám, poskytování technické podpory zákazníkům

Požadujeme:

  • zkušenosti s programováním technologií
  • znalost AJ na úrovni min. porozumění dokumentaci
  • flexibilitu, ochotu cestovat a učit se novým věcem
  • oprávnění dle vyhlášky 50, §6 a vyšší
  • základní přehled v oblasti norem a legislativy spojené s tímto oborem
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • vášeň pro techniku

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní české společnosti s více než 20ti letou tradicí
  • HPP, 3-měsíční zkušební doba s nástupem IHNED
  • flexibilní pracovní dobu, odborné zaškolení, služební automobil.
  • práci v kolektivu energických lidí, kteří jsou připravení Vám pomoci
  • odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity
  • účast na zajímavých projektech a schopnost seberealizace

Chceme mezi sebe přijmout člověka, kterému na jeho práci záleží a chce v ní být opravdu dobrý, protože tak to cítíme i my.

Přijeďte se k nám podívat, rádi Vás provedeme a představíme Vám naši firmu.

Těšíme se na Vaše životopisy na emailu: personalni@tecnotrade.cz