Na veletrhu MSV Nitra jsme se letos rozhodli prezentovat naši divizi 3D tiskáren a fiber laserů. Na stánku č. 18 v pavilonu M1 uvidíte 3D tiskárny značky RAISE3D a ZAXE. 

Na všechny vystavené stroje nabízíme 10% veletržní slevu. 

 

 

RAISE3D - E2  Dvě nezávislé tiskové hlavy    

Raise3D E2 je kompaktní 3D tiskárna s dvěma na sobě nezávislými tiskovými hlavami (IDEX). IDEX konstrukce nabízí pokročilé možnosti, jako současný tisk kopie nebo zrcadleného kusu, pomocí druhé tiskové hlavy. Rozsah tisku s jednou tryskou:  330×x240x240 mm/ tisk s oběma tryskami: 295×240×240 mm. Využít lze širokou škálu materiálů, jako PLA, ABS, ASA, PETG, TPU, atd. Jako všechny tiskárny od Raise3D, i model E2 spolupracuje se softwarem IdeaMaker, který je volně ke stažení a licenčně neomezený.

RAISE3D Pro3  HYPER FFF speed kit - rychlost až 350 mm/s   

Profesionální dvou-trysková 3D tiskárna Raise3D Pro3, nabízí díky vnitřnímu prostoru a rychlosti tisku, vysokou produktivitu výroby. Díky HyperFFF upgradu a nové konstrukci tiskových hlav dosahuje rychlosti tisku až 350 mm/s. Velice efektivně tak využijete tiskový prostor 300 x 300 x 300 mm, popř. 300 x 300 x 605 mm. Rozsah tisku s jednou tryskou: 300×300×300 mm - tisk s oběma tryskami: 255×300×300 mm. Rovinnost flexibilní, magnetické, vyhřívané desky je automaticky kalibrována a celý proces tisku lze sledovat pomocí integrované kamery.

Z3S  Kancelářský 3D tisk rozměrných dílů 

Zaxe Z3S je stolní 3D tiskárna s rozměrnou, uzavřenou stavební komorou 400 x 300 x 350 mm. Flexibilní desku lze vyhřívat do 110°C, trysku až do 300°C. Využít lze širokou škálu materiálů, jako PLA, ABS, ASA, PETG, TPU, atd. Díky tiskové hlavě E3D Revo High Flow, lze dosáhnout rychlosti tisku až 500 mm/s.

Značící laser LFWR  Kompaktní stolní značící laser   

Značení široké škály železných i neželezných kovů (nerezová a uhlíková ocel, hliník, měď, titan, zlato, stříbro,..). Pomocí USB kabelu připojit řídicí počítač. Opčně lze pořídit i rotační osu, nebo přenosnou laserovou hlavu pro značení rozměrnějších dílů. Software dodávaný společně se zařízením, umožňuje vkládání textu, tvarů, QR kódů, ale i zpracování .dxf výkresů, popř. obrázků.

Značící laser LFW  Kompletní značící pracoviště    

Značení široké škály železných i neželezných kovů (nerezová a uhlíková ocel, hliník, měď, titan, zlato, stříbro,..). Varianta LFW představuje all-in-one řešení s pracovním stolem, PC a monitorem. Opčně lze pořídit i rotační osu, nebo přenosnou laserovou hlavu pro značení rozměrnějších dílů. Software dodávaný společně se zařízením, umožňuje vkládání textu, tvarů, QR kódů, ale i zpracování .dxf výkresů, popř. obrázků.